Sesje indywidualne i konsultacje.


Polecam trzy formy terapeutyczne:
 

Indywidualne Sesje Swiadomego Połączonego Oddychania - znane także jako Rebirthing lub Intuicyjne Oddychanie Energią. Sesje te pomagają oczyścić chory organizm, odnowić energię ciała, zintegrować traumatyczne doświadczenia z przeszłości, zredukować napięcie, uzyskać lepszy kontakt z własnym ciałem, zredukować strach przed śmiercią, a także, jak niektórzy to określają, doświadczyć Boga biologicznie. Rezultatem sesji jest najczęściej głebokie wyciszenie, spokój, poczucie bezpieczeństwa. Sesja oddechowa trwa około dwóch godzin i kosztuje $ 180 kanadyjskich. Po sesji odpowiadam zwykle na pytania.
Satysfakcja jest gwarantowana. Jeśli oddychający z jakiegoś powodu nie jest zadowolony ze swego doświadczenia, nie pobieram opłaty (po pierwszej sesji).
Indywidualne Sesje Terapeutyczne i Konsultacje - ci, którzy nie chcą spróbować oddychania, mogą po prostu przyjść porozmawiać. Możemy razem poszukać w przeszłosci klienta tych doświadczeń, które mogły się przyczynić do aktualnej sytuacji. Możemy wspólnie przyjrzeć się teraźniejszym stresom i życiowym oraz myślowym nawykom, które mogą mieć wpływ na aktualną sytuację, i jeśli tylko się da, zmienić to i owo w funkcjonowaniu klienta. Sesje terapeutyczne trwają około 50 minut i kosztują $ 100 - 150 CND.
Terapia małżeńska i rodzinna - kłopoty emocjonalne mają często zwiazek z naszymi relacjami partnerskimi i rodzinnymi. Urazy z przeszłości, niezdolność przebaczenia, poczucie winy, bolesne rozstania, brak bliskości i intymności, mają często bezpośredni wpływ na nasze funkcjonowanie. Dlatego w niektórych sytuacjach najlepszym rozwiazaniem jest podjęcie terapii razem z małżonkiem. Forma ta pozwala na bezpośrednie wyrażenie uczuć, poprawę komunikacji, przedyskutowanie w obecności bezstronnego obserwatora (terapeuty) wielu drażliwych problemów. Terapia małżeńska lub rodzinna trwa także około 50 minut i kosztuje $ 130 - 150 CND.


Aby umówić się na sesję, proszę zadzwonić pod numer:
(780) 482-5353.
W niektórych wypadkach negocjuję i redukuję swoje stawki.

Home